O nas

O nas

Nowoczesny marketing to wymaga połączenia dwóch, dość odległych kompetencji. Są to technologie programistyczne oraz wiedza z zakresu promocji i sprzedaży. Współczesny rynek stawia swoje wymagania, generuje trendy przenoszące biznes do sieci. Naszym zadaniem jest zrozumieć i wykorzystać szanse, jakie oferuje.

LuxIT powstał, aby połączyć informatykę i marketing. Dwie, odległe od siebie dziedziny w jeden, spójny mechanizm informatycznych narzędzi komunikacji z klientem i sprzedaży. Dzięki temu powstała agencja interaktywna, która jest w stanie sprostać nawet najbardziej ambitnym projektom.

Nasz zespół, pracujący pod przewodnictwem Pawła Grzyba, informatyka i programisty o wieloletnim doświadczeniu wyniesionym z różnych projektów, jest w stanie sprostać nawet najbardziej ambitnym zadaniom.

Pracujemy różnymi zleceniodawcami, polskimi i zagranicznymi, instytucjami państwowymi i samorządowymi, należącymi do większych lub mniejszych przedsiębiorstw, także startupów. Obsługujemy międzynarodowych klientów, anglo- i rosyjskojęzycznych w ich własnych językach.

Realizacja wymagających projektów pozwala nam wciąż zdobywać nowe doświadczenia. Doskonalić swoje narzędzia pracy i rozwiązania. Stawać się lepszymi w swoim fachu.

W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze technologie, pracując na językach programowania PHP i JavaScript, HTML, narzędzi takich jak Saas, Laravel, VueJS oraz wiele innych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przygotowując plan projektu na podstawie indywidualnej potrzeby i budżetu klienta. Gwarantujemy konkurencyjne stawki cenowe.

Jeżeli chcesz stworzyć stronę w internecie lub poprawić, ulepszyć istniejącą skontaktuj się z nami. Nasz zespół dołoży wszystkich starań, aby dostarczyć rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.

Paweł Grzyb